تبلیغات
خرید هدفون بیتس اورجینال

خرید هدفون بیتس اورجینال
بهترین پیشنهاد برای خرید هدفون ، هدفون بیتس  
قالب وبلاگ
لینک های مفید

انتخاب هدفون و هدست

خرید هدفون مناسب و حرفه ایی دغدغه بسیاری افراد جامعه شده است از یک طرف کیفیت مناسب و همچنین از طرف دیگر قیمت مناسب آن باعث شده تا بسیار از افراد در سردگرمی خرید هدفون یا هدست مناسب خود گیر کنند.

 این مقاله تخصصی که به صورت ماشینی ترجمه شده است شاید بتواند باعث کمک به شما بشود و در انتها نیز محصول پرفروش و مناسب برای خرید هدفون به شما پیشنهاد داده شده است.

را فراموش کرده ام کسانی که هدفون ارزان ساخته شده و یا هدفون که با دستگاه پخش MP3 شما آمد. با زوج حق هدفون، شما می توانید موسیقی را بر روی یک سطح کاملا دیگر را تجربه کنند. این که آیا شما در حال گوش دادن در خانه و یا بر روی بروید، نظر سرمایه گذاری در یک جفت با کیفیت بالا از هدفون و هدست (یا جوانه) برای حداکثر لذت.
     هدفون بهترین برای افرادی که کوتاه در فضا هستند، اما هنوز هم می خواهید یک راه برای گوش دادن به موسیقی خود را. هدفون با کیفیت بالاتر، مانند از سنهایزر و یا نهایی گوش، معمولا با موارد کوچک آمده به قرار دادن هدفون خود را در زمانی که شما با استفاده از آنها، به طوری که آنها نمی خراب یا کثیف در پایین کیسه خود را. اگر شما در حفظ یک کیف پول بسیار کوچک و می خواهند با هم نگه داشتن خود را آی پاد نانو و هدفون در آن، و یا شما یک مرد با فضای جیب هستید، هدفون احتمالا انتخاب بهتر است. آنها همچنین بزرگ اگر شما با بودجه محدود هستند، چرا که خیلی بیشتر برای انتخاب وجود دارد و آنها تمایل به هزینه کمتر است.      
  هدفون ارزان تر اغلب به مشکلات مانند سقوط از گوش، صدمه زدن به گوش ها، و یا به سادگی دانش در آنها از پلاستیک ارزان قیمت را اجرا کنید. با قیمت های بالاتر (اما هنوز هم کم پایان از نظر کیفیت) اعم از $ 25-50، شما جوانه راحت تر مواجه، و آنها به خوبی به ارزش پول شما صرف می باشد.

هدفون و هدست بزرگ اگر شما لذت بردن از قرار دادن آنها به دور گردن خود در حالی که شما در حال راه رفتن را از یک مکان به مکان دیگر، و یا اگر شما فقط حمل هدفون خود را که راه. شما همچنین تمایل به دریافت کابل beefier و گزینه های سرگرم کننده مانند هدفون های بی سیم / بلوتوث. اشکال این است که هدفون خوب داخل بودجه خود را ممکن است سخت باشد به پیدا کنید. آنها را تا فضای بیش از هدفون، و هدفون DJ سبک را تا مقدار مضحک از فضا اگر شما را انجام نمی اطراف یک کیسه بزرگتر است.

headphone
هدفون DJ-سبک می باشد که فقط. بزرگ، بزرگ، هدفون عالی، به دنبال که یادآور آنچه شما می خواهم دید شخصی به نام دو D ترکیب خود را با مربا می باشد. ساختار خود به مهار صوت خوب است اما استفاده از اندازه بد بوجود می آورد. و بسیاری از علاقمندان موسیقی آنها را به دلیل کیفیت بهتر صدا و فشار کمتر دودی بر روی پرده گوش، و در نتیجه دیگر زمان و کمترین آسیب را به پرده گوش به گوش دادن.
پشت گردن هدفون هستند که دقیقا به عنوان خوب، هدفون با یک گروه اتصال است که می رود در پشت گردن به جای بیش از بالای سر. این است که برای جاگر و یا افرادی که از پوشیدن کلاه زیادی و همچنین برای عینک آفتابی متعصب توصیه می شود. بنابراین، اگر شما یک دختر (یا پسر) با موهای بلند، و شما هدفون را فشار دهید که موهای خود را پایین و یا دوست ندارم هدفون که تحریک سوراخ گوش خود را نفرت، این نوع می تواند یک انتخاب خوب است. علاوه بر این که، همه چیز بسیار کمی است که آنها را از DJ-سبک و یا هدفون "عادی" جداگانه وجود دارد.

به یاد داشته باشید که شما آنچه شما برای پرداخت.
به طور کلی، هدفون گران تر با مواد با کیفیت بالاتر و مهندسی بهتر ساخته شده، بهبود کیفیت صدا. 30 $ هدفون خوب صدا خواهد شد، اما نه به خوبی به عنوان $ 60 نفر. تا در محدوده 80-90 $، شما ممکن است مسائل را در موسیقی خود را که شما هرگز قبل از شنیده می شنوید. $ 9.99 معامله هدفون بن یا هدفون بکشد، در طولانی ترین، یک سال، و صدای عالی برای شروع نیست. بنابراین صرف حداقل 20 $ در آنها بیمه شما حداقل کیفیت اصلی موسیقی. یکی دستورالعمل است به صرف 50 $ در هدفون قابل حمل و $ 250 یک جفت برای استریو خانگی. چیز دیگری که شما با کیفیت دریافت دوام است. احتمالا مردم وجود دارد خارج وجود دارد با هدفون از 70 و 80 که هنوز هم کار می کنند چرا که آنها به خوبی ساخته شده، ساخته شده و به طول انجامد. هنگامی که یک نام تجاری شما نه تنها پرداخت برای نام گاهی اوقات شما. شما در حال پرداخت برای کیفیت قابل اعتماد.

رزیابی جداسازی صدا از هدفون. این اشاره به اینکه چگونه به خوبی موسیقی در حفظ و جلوگیری از خارج سر و صدا. هیچ چیز آزار دهنده تر از نیاز به نوبه خود تا حجم خود را به غرق کردن صدا از اتوبوس است. نیز وجود دارد این واقعیت است که اگر شما ترجیح می ناشنوا، لذت بردن تبدیل موسیقی خود را تا با صدای بلند، و / یا استفاده از آن به غرق کردن سر و صدای پس زمینه و هدفون بسیار باز است، شما برای پایان دادن به همه در اطراف شما چیزی در مورد شایعات بی اساس. جداسازی صدا نیز شما را از نیاز به اتلاف عمر باتری با ارزش و یا به نوبه خود حجم برای شنیدن درستی نگه دارید.

هدفون و هدفون در گوش تمایل به بهتر در جداسازی صدا، با توجه به مهر و موم در گوش شما را فراهم آورده است. و همین کار را با (بزرگ) هدفون DJ-سبک است که ایجاد یک محیط مهر و موم شده کمی در اطراف گوش.
     هنگام خرید بیش از حد گوش هدفون استریو، توجه اگر آنها باز تحت حمایت یا بسته مورد حمایت می باشد. هدفون باز تمایل به صدای طبیعی تر و تحریف نشده است، اما مردم موسیقی خود را بشنود و شما محیط اطراف شما می شنوید. آنها برای خانه توصیه می شود و تمایل به راحت تر است. هدفون بسته منزوی سر و صدا بهتر و بیشتر شبیه موسیقی است در سر خود را، نه در محیط زیست است. آنها تمایل به کمتر و راحت و برخی از طنین از امواج صوتی قوی کردن از بسته، پشت پلاستیکی. برخی از افراد مانند بسته حمایت برای صدای باس پررونق و انزوا، در حالی که برخی ترجیح می دهند باز حمایت برای صدای طبیعی و دقیق است.

با تشکر از حوصله شما بابت خواندن این مقاله جهت ادامه مطلب روی ادامه مطلب زیر کلیک کنید


هدفون

بررسی
محدوده فرکانس. یک محدوده فرکانس گسترده تر معنی است که شما می توانید بیشتر از شنیدن موسیقی؛ محدوده بزرگ مانند 10 هرتز تا 25000 هرتز اغلب توصیه می شود - هر چیزی در آن محدوده خوب خواهد شد.
مهمتر از آن، متوجه منحنی صدا، منحنی پاسخ فرکانسی، امضا صدا، هر آنچه که شما می خواهید به آن تماس بگیرید. اگر در پایان کم بالاتر در نمودار خط است، وجود خواهد داشت باس است. این به این معنا نیست که باس می شود دقیق تر یا بهتر است. به عنوان مثال، هدفون تمایل دارند که بسیار باس افزایش، با این حال باس معمولا به عنوان گل آلود توصیف با دقت.

به این معنی که در اواسط محدوده است قطع - به طور معمول، بسیاری از هدفون زیر 100 $ خواهد منحنی U داشته باشد. آنها ممکن است صدای "سرگرم کننده" و خشنود به گوش در ابتدا، اما شما قادر نخواهد بود برای تجزیه و تحلیل لایه های از موسیقی را به راحتی. هدفون پاسخ مسطح به نفع هر محدوده، به این معنی شما هر لایه از موسیقی به همان اندازه بشنود. با این حال، برداشت اول اگر شما به منحنی U استفاده است که معمولا "این هیچ باس" یا "آنها را صدا خسته کننده". اکثر مردم فقط نیاز به رشد را به که امضای صدا به آن لذت ببرید.

هنوز برای ویژگی های سر و صدا لغو نگاه کنید مگر اینکه شما مایل به پوسته از دیگران بزرگ است. هر چیزی کمتر از حدود 200-250 $ ارزش قیمت است. حتی اگر شما از نوع مسافر مکرر، سر و صدا لغو هستید، 90٪ از زمان، فقط ارزش پول نیست. برخی از موسیقی خود را ممکن است را لغو کرده و همچنین، شما را مجبور به نوبه خود حجم. اگر شما واقعا نیاز به کاهش سر و صدا، با این حال، برای مارک های مانند ETYMOTIC یا بوز که شاخه گوش اسفنجی را پر کنید که کانال گوش است.

خریذ هدفون خوب

یک راه ارزان برای لغو نویز پس زمینه نیز ممکن است به فقط با قرار دادن بیش از حد گوش محافظ شنوایی (از فروشگاه سخت افزار) بیش از هدفون برای صرفنظر کردن از سر و صدای محیط ترین باشد. از سوی دیگر، اگر شما بیش از حد داد و بیداد کن نیست، شما ممکن است پیدا کردن پایین تر برای کاهش سر و صدا در پس زمینه در هواپیما، اتومبیل و یا حمل و نقل عمومی هدفون سر و صدا لغو قیمت و یا هدفون سود قابل توجهی. پاناسونیک (فقط یک نام تجاری از بسیاری از) باعث می شود یک هدفون سر و صدا لغو قابل قبول برای فقط 50 $.

تست از آنها. بهترین راه، واقعا، بدانید که اگر هدفون می توانید صدای بلند به اندازه کافی برای شما بروید تا آنها را امتحان کرد. سعی کنید در جفت یک دوست (اگر آنها سرد مانند که هستید) و یا رفتن به یک فروشگاه لوازم الکترونیکی خوب که به شما اجازه بر روی هدفون امتحان کنید. داشتن حدود 200 $ پول نقد مفید و رفتن به یک فروشگاه با یک سیاست بازگشت 30 روزه باعث می شود که فروشگاه الکترونیک دوست خود را در حالی که شما تمایلی بدانید که چه نوع از هدفون شما واقعا می خواهید. از حسن نیت ارائه میدهد، با این حال، همیشه موم تمیز کردن گوش خود را قبل از تلاش بر روی هر هدفون و یا هدفون!
برای امپدانس هدفون است. برای دریافت بهترین نتیجه را از هدفون خود را، شما باید امپدانس هدفون به تجهیزات صوتی شما با استفاده از مطابقت داشته باشد. این است که در اهم. در واقع اگر شما نمی این معمولا بدان معنی است که شما نیاز به به نوبه خود حجم کمی نسبت به یک جفت همسان از هدفون.

یکی از پارامترهایی که اغلب به عنوان مشخصه اصلی هدفون ارائه میشه پهنای باند هست که معمولآ به صورت دو رقم کنار هم نوشته میشه.  رقم اول مشخص کننده حداقل فرکانسی هست که هدفون می تونه پخش کنه. و رقم دوم معادل حداکثر فرکانس قابل پخش توسط هدفون هست. واحد اندازه گیری فرکانس هرتز هست ولی طبق عرف تولید کنندگان هدفون اکثر اوقات رقم اول بدون پسوند بوده ولی رقم دوم همیشه با پسوند نمایش داده میشه. مثلآ: Bandwidth: 20-20KHz  این مشخصات به هیچ عنوان تضمینی بر کیفیت صدای هدفون نیست پس بالا بودن و یا پایین بودن این مقادیر دلیل بر با کیفیتی صدای هدفون نیست.

در نهایت، استفاده از گوش خود را! شما کسی است که از رفتن به استفاده از این هدفون روز به روز هستند. اگر یک جفت $ 50 برای تلفن های موبایل از هدفون به عنوان یک جفت 1000 $ از هدفون، برای این جفت ارز ارزان تر است. کیفیت صدا است که به تغییر فقط به خاطر اینکه آنها گران تر هستند! تنها چیزی که به یاد داشته باشید این است که کیفیت ساخت کلی از هدفون - می خواهند به آخرین تا زمانی؟ آیا مهم است اگر آنها که بسیار ارزان تر است؟


آیا دنبال یک هدفون حرفه ایی با برند معتبر می گردید؟

هدفون بیتس سول اچ دی
بیتس
طبقه بندی: مقالات تخصصی در مورد هدفون،
پرفروش ها: نکات خرید هدفون، بهترین انتخاب جهت خرید هدفون، چطور هدفون خوب پیدا کنیم،
پیشنهادات ها: فروشگاه اینترنتی هدفون بیتس، هدفون بیتس solo hd، ویژگی های هدفون بیتس، انتخاب یک هدفون خوب، شرکت سازنده هدفون بیتس، سایت خرید موبایل ارزان قیمت،
[ شنبه 24 مرداد 1394 ] [ 05:10 ب.ظ ] [ با مدیریت اکبری ]
نظرات
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره فروشگاه


سلام به شما ، در این فروشگاه به صورت تخصصی انواع هدفون بیتس در مدل های مختلف به فروش می رسد. در این فروشگاه اینترنتی تنها هدفون های اصل به فروش می رود
شما می توانید به دو صورت هدفون بیتس beats را سفارش دهید از طریق خرید اینترنتی با کلیک بر روی دکمه خرید پستی
یا
از طریق ارسال پیامک به سامانه فروشگاه
ارسال به سراسر ایران درب منزل سپس پرداخت وجه درب

خرید مطمئن و آسان و با کیفیت را در فروشگاه بیتس اورجینال تجربه کنید
یا حق

فروشگاه مرکزی شرکت : http://titebazar.ir/

پشتیبانی و ثبت سفارشات 24 ساعته در تلگرام
09353877793

لینک های مفید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
چاپ این صفحه
 
 
هندزفری بلوتوث مینی بلودیو

قیمت: 39/000 تومان
 
 

هدست بلوتوث جیبی

قیمت : 49/000 تومان

 
 

هدست بلوتوث الی جی دور گردنی

قیمت : 59/000 تومان

 
 

هدفون حرفه ایی بیتس پرو

قیمت : 59/000 تومان

 
 


هندزفری بادیگاردی

قیمت : 25/000 تومان

 
هدفون بلوتوث بیتس

قیمت : 69/000 تومان

 خرید هندزفری زیپ

هندزفری طرح زیپ zip

قیمت: 24/800 تومان
  ام پی تری پلیر بی سیم

MP3 Player بی سیم

قیمت: 26/000 تومان

 
 خرید هدفون بیتس

هدفون حرفه ایی بیتس پرو

قیمت : 59/000 تومان

 هدفون بیتس اصل

هدفون بیتس سول اچی دی solo hd

قیمت : 25/000 تومان